SATIŞ ŞARTLARI
KULLANIM ŞARTLARI
UYGULAMAYLA İLGİLİ ŞARTLAR

1. SATIŞ ŞARTLARI

Asur Tour tarafından sağlanan Hizmetler, yolcu taşıyan araçlar, sözleşmeli yolcu taşıyan boğaz tekneleri ve yaya rehberli diğer şehir turlar ile gezi turlarının sağlanmasıdır.
1.1 E-BİLETLER
Biletlerinizi websitesi üzerinden aldığınız zaman size kısa mesaj veya mail olarak konfirme iletisi gönderilecektir
1.2 E-BİLET KULLANIMI
İnternetten aldığınız biletleri tura katıldığınız zaman yanınızda yada telefonunuzda bir resmini bulundurunuz.
Bir E-biletiniz varsa, kimlik kanıtı olarak satın alma işlemini yapmak için kullandığınız kredi kartıyla birlikte, yazdırılmış E-biletinizi getirmeniz veya telefonunuzda görünen E-biletin bulunduğu SMS bağlantısını göstermeniz gerekir. E-biletinizi, tercih ettiğiniz biniş noktasında, Asur Tour üniformalı bir personele ibraz etmelisiniz. Personel, seyahat etmek için E-bileti geçerli bir biletle değiştirecektir.
Asur Tour satın alma işlemi için kullanılan kredi kartı olmadan sunulan herhangi bir E-bileti reddetme hakkını saklı tutar.
1.3 SEYAHAT BİLETLERİ
Değişimler düzenlenmeyeceği için biletinizi güvende tutmalısınız.
Biletinizi aldığınız tarihten itibaren 1yıl içerisinde kulanabilir

1.5 KAYIP BİLETLER
Biletinizi güvende tutmalısınız. Geçerli bir bilet olmadan seyahat ettiğiniz tespit edilirse, yedek bilet için tam bilet fiyatı sizden tahsil edilecektir.
1.6 ÇOCUKLAR
5-15 yaş arası çocuklar için çocuk biletleri mevcuttur. Çocuklara her zaman bir yetişkin eşlik etmelidir. Çocuk ücret ödeyen bir yolcunun dışında koltukta oturmadığı sürece, özel bir yetişkin (1 yetişkin: 1 çocuk) eşliğinde 3 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz seyahat edebilir.
1.7 KALKIŞ NOKTALARI VE SAATLERİ
Asur Tour, hizmet için mümkün olduğunca doğru kalkış noktaları ve saatleri sağlamaya çalışır. Ancak Asur Tour, koşullar gerektirdiğinde, bu tür kalkış noktalarını ve saatlerini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.misafir belirttiğimiz saatler arası alınacağı adreste hazır olmak zorundadır aksi taktirde bir hak talep edemez
1.8 TUR ROTASI
yürüyüşler, geçit törenleri hava muhalefeti doğal afetler veya resmi gayri resmi engeller kontrolümüz dışındaki koşullar ışığında makul ölçülerde tedbirli olunması durumunda bir hizmetin rotasından sapma hakkını saklı tutar.
Yoğun zamanlarda her iki güvertede de oturma garanti edilemez.
Big Bus, koşulların tur güvenliğini tehlikeye attığı düşünüldüğünde, belirli bir kalkışta seyahate erişimi reddetme hakkını saklı tutar.
.
1.9 FİYATLANDIRMA VE PROMOSYON TEKLİFLERİ
Hizmetlerle ilgili fiyatlar, Platformların ilgili fiyatlandırma sayfasında bulunabilir. Tüm fiyatlara geçerli yerel vergiler dahildir. Asur Tour, herhangi bir Hizmetin fiyatlarını derhal ve bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.
Asur Tour zaman zaman indirim veya promosyon kodu olsun veya olmasın indirimler veya promosyon teklifleri sunabilir. Kodlu indirimler genellikle yalnızca bir işlem için geçerlidir ve kod kullanıldıktan sonra devre dışı bırakılacak ve artık geçerli olmayacaktır , Asur Tour harici web sitelerinde yayınlanan indirimler veya promosyon teklifleri için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmez ve herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir indirim ve promosyon teklifini geri çekme hakkını saklı tutar.
1.10 İADE
Asur Tour un, biletinizin geçerlilik süresi boyunca kendi kontrolü dahilindeki koşullar nedeniyle bir Hizmet sağlayamaması durumunda, bilet ücretinizin tamamını veya bir kısmını iade etme hakkına sahip olacaksınız. İade için yapılacak her türlü başvuru, yazılı
Müşteri İade işlemleri için haklı bir gerekçeye sahip olmalıdır ve tarafımıza yazılı

Olarak info@ asurtour.com adresine yapılmalıdır . Lütfen biletinizi tarayın ve e-postanıza ekleyin. Bununla birlikte, Asur Tour bu hüküm ve koşulları ihlal etmeyecek ve bu tür bir gecikme veya başarısızlığın makul olmanın ötesindeki olaylardan, koşullardan veya nedenlerden kaynaklanması durumunda, Hizmetlerden herhangi birinin gerçekleştirilmesindeki gecikme veya başarısızlıktan sorumlu olmayacaktır..
1.11 KAZA VEYA KAYIP
Lütfen tüm kişisel eşyalara dikkat edin. Asur Tour, herhangi bir kayıp, hasar, gecikme, rahatsızlık, doğrudan veya dolaylı kayıplardan sorumlu olmayacaktır, ancak Asur Tour tarafından ihmal edilmedikçe, bu durumda sorumluluğu sınırlıdır (ölüm veya kişisel yaralanma hariç) en fazla bilet fiyatının iadesi.
1.12 ALKOL
Hizmetlerde alkol tüketimi her zaman yasaktır.
1.13 BİLET TEMSİLCİLERİ
Asur Tour bilet acentelerinden bir bilet satın alındığında, bilet satın alma veya iade talebiyle ilgili herhangi bir sorgu, bileti satan bilet acentesine iletilmelidir.
1.14 GÖRÜNTÜLER
İşbu belge ile Asur Tour Hizmetlerden herhangi birinde fotoğraf çekebileceğini ve 1998 Veri Koruma Yasası ve diğer ilgili mevzuat, yasa veya yönetmeliklerin amaçları doğrultusunda, kullandığınız görüntüleri içeren bu tür fotoğraflara izin vermiş olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Platformlar dahil olmak üzere Asur Tourun pazarlama ve tanıtım materyallerinde. Asur Tour, tek bir kişinin bulunduğu ve öne çıkan fotoğrafları o kişinin rızasını almadan kullanmamaya çalışacaktır. Platformlarda yer alan tüm görseller yalnızca açıklama amaçlıdır.
Asur Tour, davranışını diğer yolcular için rahatsız edici veya rahatsız edici buluyorsa veya kendi güvenliği veya emniyeti için bir risk oluşturacak şekilde davranıyorsa, herhangi bir kişinin bir Hizmetten inmesini kendi takdirine bağlı olarak isteyebilir. diğer yolcuların ve Asur Tour'un bu konuda başka sorumluluğu olmayacaktır.
1.15 GERİ BİLDİRİM
Hizmetler veya Platformlar hakkında herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen e-posta: info@asurtour.com .
2. KULLANIM ŞARTLARI
2.1 PLATFORMLARDA DEĞİŞİKLİKLER
Asur Tour, kendi takdirine bağlı olarak, bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirme, tadil etme, ekleme veya kaldırma ve Platformların herhangi bir alanına erişimi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın veya yükümlülük olmaksızın kısıtlama hakkını saklı tutar. Asur Tour değişiklikler için bu hüküm ve koşulları periyodik olarak kontrol etmenizi önerir. Bu bölümde değişiklikler yayınlandıktan sonra Platformları kullanırsanız, değiştirilen hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz.
2.2 SORUMLULUK
Platformlardan herhangi birini kullanarak, Platformların kullanımının sorumluluğunun size ait olduğunu ve yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, ihmal dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir koşulda Asur Tour sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. doğrudan, dolaylı, arızi, özel, sonuç olarak ortaya çıkan veya cezai zararlar, kayıplar, maliyetler veya masraflar veya Platformlardan herhangi birinin veya bunların herhangi biriyle bağlantılı herhangi bir materyalin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir Platformlar (bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir virüs veya bilgisayar iletimlerinde veya ağ iletişimlerindeki diğer hatalar veya kusurlar veya arızalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla), Asur Tour bu tür bir hasar olasılığı konusunda bilgilendirilmiş olsa bile. Ayrıca, yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından Platformlardan herhangi birinin içeriğinde yapılan değişikliklerden dolayı Asur Tour sorumluluk kabul etmez.
Platformların herhangi birinden indirilebilen herhangi bir yazılım, riski size ait olmak üzere indirilir.
Bu hüküm ve koşullardaki hiçbir şey yasal haklarınızı etkilemez. Bu hüküm ve koşullardaki hiçbir şey Asur Tour aşağıdakilerle ilgili sorumluluğunu hariç tutmaz:
• Asur Tour'un ihmalinden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma;
• dolandırıcılık veya hileli yanlış beyan; veya
• yürürlükteki kanun kapsamında hariç tutulamayan veya sınırlandırılamayan diğer kayıp veya hasarlardan sorumlu tutulmaz
2.3 PLATFORM KULLANILABİLİRLİĞİ
Geçerli yasaların izin verdiği ölçüde Asur Tour Platformlardan herhangi birinin herhangi bir zamanda kullanılabilir olacağını veya Platformlardan herhangi birine erişiminizin kesintisiz, zamanında, hatasız veya virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını garanti etmez. Platformlardan herhangi biri kullanılamıyorsa, lütfen bunu www.asurtour.com adresine e-posta ile bildirin Asur Tour, makul olan en kısa sürede Asur Tour hatayı gidermeye çalışacaktır. Bu web sitesine erişmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman, hizmet ve diğer materyalleri temin etmekten ve korumaktan ve bu web sitesine erişmek için kullanılan ekipmana yeterli anti-virüs korumasının kurulu olmasını sağlamaktan sorumlusunuz.
2.4 FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmedikçe, Platformlardaki tüm fikri mülkiyet ve Platformların herhangi birinde görünen herhangi bir bilginin tüm hakları (herhangi bir Platformun ekran görüntüleri, içeriği, metni, grafikleri ve görünümü ve hissi dahil Asur Tour aittir. veya lisans verenleri. Tüm ticari markalar, hizmet markaları, şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu markaların, adların ve logoların tarafınızca herhangi bir şekilde kullanılması, sahiplerinin haklarının ihlali anlamına gelebilir. Asur Tour, Platformların üçüncü şahısların fikri mülkiyet haklarını ihlal etmediğini garanti etmez.
Bu hüküm ve koşullarda belirtilenler dışında Platformlarda gösterilen veya Platformlarla ilgili herhangi bir fikri mülkiyeti kullanmanız kesinlikle yasaktırAsur Tour fikri mülkiyet haklarını yasanın en geniş kapsamıyla agresif bir şekilde uygulayacaktır. Platformlarla ilgili hiçbir şey,Asur Tour'un herhangi bir ticari markası, hizmet markası veya ticari takdiminde veyaAsur Tour grubunun herhangi bir üyesinin sahip olduğu diğer herhangi bir fikri mülkiyette veya bunlarla ilgili herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanmamalıdır.
Kişisel kullanımınız için Platformlardan herhangi bir sayfanın / sayfaların bir kopyasını yazdırabilir ve alıntılarını indirebilir ve Platformlarda yayınlanan içeriğe başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.
Herhangi bir şekilde yazdırdığınız veya indirdiğiniz herhangi bir materyalin kağıt veya dijital kopyalarını değiştirmemelisiniz ve herhangi bir resim, fotoğraf, video veya ses dizisini veya herhangi bir grafiği beraberindeki metinden ayrı olarak kullanmamalısınız.
Platformlardaki içeriklerin yazarları olarak Asur Tour durumu (ve katkıda bulunanların durumu) her zaman kabul edilmelidir.
Asur Tour veya lisans verenlerinden bunu yapmak için bir lisans almadan, Platformlardaki içeriğin herhangi bir bölümünü ticari amaçlarla kullanmamalısınız.
Bu kullanım koşullarını ihlal eden Platformların herhangi bir bölümünü yazdırır, kopyalar veya indirirseniz, bunları kullanma hakkınız derhal sona erecektir ve Asur Tour seçimine bağlı olarak, yaptığınız materyallerin kopyalarını iade etmeniz veya imha etmeniz gerekir.
2.5 ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİ
Asur Tour Platformlardan herhangi birine veya herhangi birinden bağlanan diğer sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve Asur Tour, bu tür siteleri kullanmanızın bir sonucu olarak maruz kaldığınız herhangi bir kayıp veya zarar için tüm garantileri ve tüm sorumluluğu hariç tutar.
Asur Tour, Platformlarda bağlantı verilen web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Bu tür bağlantılar, bağlantılı web sitelerinin Asur Tour tarafından onaylandığı şeklinde yorumlanmamalıdır. Bunları kullanmanızdan doğabilecek herhangi bir kayıp veya zarardan Asur Tour sorumlu olmayacaktır.
2.7 KABUL EDİLEBİLİR KULLANIM
Platformlardan hiçbirini yasadışı, uygunsuz veya yasa dışı amaç veya faaliyet için kullanmamalısınız. Ayrıca, Platformlardan herhangi birini aşağıdakilere neden olacak veya olabilecek bir şekilde kullanmamalısınız:
• Asur Tour zedelenmesi;
• kesintiye uğrayacak, zarar görecek veya bozulacak Platformlardan herhangi biri veya Platformlardan herhangi biri aracılığıyla sunulan hizmetler;
• Herhangi bir Platformun herhangi bir kısmına yerleştirilecek bir virüs veya kötü amaçlı kod;
• Platformlardan herhangi birini kullanan başka herhangi bir kişiye suç veya zarar;
• Asur Tour sizin veya Platformlardan herhangi birinin herhangi bir başka kullanıcısının yürürlükteki herhangi bir yasayı veya yönetmeliği ihlal etmesi; veya
• Platformlardan herhangi biriyle bağlantılı olarak Asur Tour a hizmet sağlayan herhangi bir kişiye zarar.
Şunları yapmanız yasaktır:
• herhangi bir Platformun tamamının veya herhangi bir kısmının kaynak kodunda değişiklik yapma, çevirme, ayrıştırma, kaynak koda dönüştürme, tersine mühendislik, parçalarına ayırma veya başka bir şekilde kaynak koduna erişim sağlamaya çalışma;
• herhangi bir Platformun herhangi bir bölümünden türev çalışmalar oluşturmak; veya
• herhangi bir Platformun herhangi bir bölümünü kopyalamak (ilgili belgeler dahil) veya herhangi bir Platformun herhangi bir bölümünü ticari olarak kullanmak, kiralamak, ücretlendirmek, satmak, yayınlamak, alt lisanslamak, dağıtmak, devretmek veya başka bir şekilde devretmek.
bu nedenle Asur Tour Platformlar da dahil olmak üzere farklı ortamlarda Hizmetlerle bağlantılı olarak içeriğinizi kullanmak, çoğaltmak, dağıtmak, türev çalışmalarını hazırlamak ve görüntülemek için kalıcı, dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, devredilebilir bir lisans verirsiniz.
Asur Tourayrıca, sizin tarafınızdan bu web sitesine gönderilen veya yüklenen herhangi bir içeriğin fikri mülkiyet haklarını veya gizlilik haklarını ihlal ettiğini iddia eden herhangi bir üçüncü şahsa kimliğinizi ifşa etme hakkına sahiptir.
Asur Tour, sizin veya Platformların diğer herhangi bir kullanıcısı tarafından yayınlanan herhangi bir içeriğin içeriği veya doğruluğundan herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.
Asur Tour, gönderinizin yukarıda "Kabul Edilebilir Kullanım" bölümünde belirtilen içerik standartlarına uymadığını düşündüğü takdirde Platformlarda yaptığınız herhangi bir ilanı kaldırma hakkına sahiptir.
Platformlarda diğer kullanıcılar tarafından ifade edilen görüşler Asur Tour görüşlerini veya değerlerini temsil etmemektedir.
İçeriğinizin güvenliğini sağlamak ve yedeklemekten yalnızca siz sorumlusunuz.
2.8 BÖLÜNEBİLİRLİK
Bu hüküm ve koşulların herhangi bir bölümü herhangi bir zamanda bir mahkeme, mahkeme veya diğer yetkili yargı mercii tarafından geçersiz bulunursa veya başka bir şekilde uygulanamaz hale getirilirse, bu karar bu hüküm ve koşulların geri kalanını geçersiz kılmayacak veya geçersiz kılmayacaktır. Bu hüküm ve koşullar, amaçlarını korurken geçerli, yasal ve uygulanabilir kılmak için gerekli olan kısımları değiştirerek veya keserek veya bu mümkün değilse, geçerli, yasal ve uygulanabilir olan ve eşdeğerini veren başka bir hükmü ikame ederek değiştirilmiş sayılacaktır. tarafların niyetine etkisi. Bu tür herhangi bir geçersiz veya uygulanamaz parça veya kısım, bu hüküm ve koşullardan ayrılabilir veya söz konusu parçaların başka herhangi bir yargı alanındaki geçerliliği bundan etkilenmeyecektir.
2.9 YASALARIN ÖNCELİĞİ
Bu hüküm ve koşulların herhangi bir bölümünün herhangi bir zamanda Hizmetleri veya Platformları kullandığınız bir yargı bölgesinin yasalarıyla çelişmesi durumunda, söz konusu yargı yetkisinin yasaları geçerli olacaktır, ancak yalnızca bu tür bir çelişki ölçüsünde geçerli olacaktır.
2.10 GÖREV
Bu hüküm ve koşullar altındaki hiçbir hakkınızı devredemez, alt lisanslayamaz veya başka bir şekilde devredemezsiniz.

2.11 GİZLİLİK

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz,Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.
Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

2.12 UYUŞMAZLIK DURUMUNDA YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından kaynaklanan uyuşmazlık halinde, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca her yıl Aralık ayında ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Alıcı’nın veya Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

3. UYGULAMAYLA İLGİLİ ŞARTLAR
Aşağıdaki ek koşullar, Uygulamayı kullanımınız için geçerlidir. Uygulama, Asur Tour müşterileri için ücretsiz bir indirme kaynağıdır. Asur Tour gezi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
3.1 BİLGİ DOĞRULUĞU
Asur Tour, Uygulamada yer alan bilgilerin indirme sırasında doğru olmasını sağlamak için çaba gösterir, ancak doğruluğu garanti edilemez. Önceki gün indirilmiş etkileşimli bir harita kullanıyorsanız, en son sürüme sahip olduğunuzdan emin olmak için lütfen 'Güncelle' sekmesine tıklayın. Asur Tour tarafından size bu tür güncellemeler sunulduğunda, Uygulamaya güncellemeleri yüklemek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. İstendiğinde Uygulamayı güncellememeniz halinde, Uygulamayı kullanımınızın olumsuz şekilde etkilenebileceğini ve bunu yapmamanız durumunda Asur Tourhiçbir sorumluluk kabul etmediğini kabul etmektesiniz.
3.2 ZAMANLAMALAR VE FİYATLAR
Uygulamada listelenen saatler ve fiyatlar yalnızca kılavuz olarak verilmiştir. Üçüncü şahıs ziyaretçi cazibe merkezlerinin açılış saatleri veya fiyatlarındaki değişikliklerden Asur Tour sorumlu tutulamaz. Big bus koşullar gerektirdiğinde önceden haber vermeksizin tur sürelerini değiştirme hakkını saklı tutar.
3.3 GÜZERGAH DEĞİŞİKLİKLERİ
Asur Tour, makul ölçüde tedbirli olduğu takdirde, Uygulamada belirtilen rotalardan ve duraklardan sapma hakkını saklı tutar.
3.4 BİLETLER
Asur Tourturlarına erişmek için, geçerli bir bilete sahip olmalısınız. Uygulamaya sahip olmak bir bilet oluşturmaz veya tura erişim sağlamaz.
3.5 GÜVENLİK
Güvenlik nedeniyle, müşterilerin otobüs hareket halindeyken oturmaları gerekmektedir. İster otobüste ister nehir teknesinden olsun, lütfen Uygulamaya yalnızca güvenli olduğunda başvurun.
3.6 İADE VE YÜKÜMLÜLÜKLER
Uygulama, bir müşteri yardımı olarak geliştirilmiştir ve iyi niyetle sunulmuştur. Uygulama içinde yer alan detaylar garanti edilemez. Asur Tour Uygulama içerisinde yer alan yanlış bilgilerden kaynaklanan herhangi bir sorundan sorumlu tutulamaz. Uygulamada yer alan bilgiler hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen açıklama için Asur Tourpersoneline danışın.
3.7 VERİ İNDİRMELERİ
Her etkileşimli harita, yaklaşık 10 MB'lık bir veri indirme gerektirir (ancak her indirme, daha fazla veya daha az miktarda veri olabilir). Veri maliyetlerini en aza indirmek için, bir kablosuz bağlantı erişilebilir olduğunda etkileşimli haritaların indirilmesi önerilir. Etkileşimli harita indirildikten sonra, Google / Apple harita işlevine erişmeyi seçmediğiniz sürece başka veri alışverişi gerekmez. Mobil servis sağlayıcınız tarafından uygulanan ücretler de dahil olmak üzere herhangi bir Uygulamayı kullanmanız sonucunda ortaya çıkan tüm ücretlerin ödenmesinden siz sorumlusunuz.
3.8 GERİ BİLDİRİM
Lütfen bir talep ve şikayetiniz varsa info@asurtour.com a yazınız
ERİŞİLEBİLİRLİK
Telif hakkı © 2020, Asur Tour. Her hakkı saklıdır.

Başarıyla Sepete eklendi !
loading
whatsapp number